25 maja, 2024
Zimowe wieczory

Przytule wnętrze na długie zimowe wieczory

Sezon zimowy nie musi  kojarzyć się z nieprzyjemną aurą na zewnątrz przenoszoną do własnego mieszkania. Zależnie od pory roku zmianie ulega kilka aspektów jak menu, ogrzewanie się ciepłymi zupami i zimowymi herbatami. Garderoba ulega zmianie na cieplejszą, z szaf do codziennego użytku wyjmowane są płaszcze i kozaki. Takie same, jednak niewielkie zmiany warto zastosować we własnym wnętrzu i uczynić je bardziej przytulnym. 

Kominek na biopaliwo. 

Żaden element wyposażenia jak kominek w domu nie nie ociepli bardziej wnętrza wizualnie i nie tylko! Jak się okazuje, kominek nie jest zarezerwowany wyłącznie do salonu w domu wolnostojącym. Niezwykle efektowny, łatwy w montażu i ekologiczny biokominek może zagościć w każdym mieszkaniu. Prawdziwy płomień świetnie dopasuje się do każdego wnętrza. Ich głównym atutem jest widoczny ogień, więc konstrukcja jest prosta. Może być powieszony na ścianie, nieużywany przypomina ramę od obrazu lub wolnostojący ze ściankami ze szkła. Cena rozpoczyna się od kilkuset złotych. Oprócz biopaliwa łatwo dostępnego nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Przytulne wnętrze na zimową porę gwarantowane!

Tekstylia, które ocieplą wnętrze każdego mieszkania!

Poduszki, ciepły koc, nowe zasłonki, za niewielkie pieniądze można śmiało odmienić wnętrze na dużo cieplejsze i przytulniejsze. Surowe białe firanki wystarczy zastąpić zasłonami w ciepłym bordowym lub miodowym kolorze. Uzupełnić kolorystycznie można poduszki lub zmienić tylko poszewki na podobnie kolorystycznie, lub we wzorach skandynawskich. Kojarzą się z ciepłem, gorącą herbatą i prawdziwie śnieżną i przyjemną zimą. Ciepły, gruby duży koc to strzał w dziesiątkę. Świetnie będzie wyglądał jako nakrycie łóżka w sypialni lub sofy w salonie. Dodatkowo doda prawdziwego ciepła w długie zimowe wieczory, okrywając nie tylko jednego członka rodziny. 

Warto zadbać o właściwe, ciepłe oświetlenie w postaci przygaszonej lampki lub wymianie żarówek z koloru zimnego (białego) na ciepły (żółty). Świece zapachowe oprócz wizualnego charakteru w powietrzu uniosą prawdziwie przytulny zapach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *